Boston Acoustics

Historia

Historia

Boston Acoustics, Inc., firma powstała w 1979 roku, projektuje, wytwarza i dostarcza na rynki wysokiej jakości systemy audio/wideo konsumenckie, instalacyjne, jak i systemy OEM dla rynku samochodowego.

Nasza zdolność do łączenia wysokiej jakości i mozliwości technicznych z elegancją wzornictwa pozwoliła na powstanie szerokiej gamy innowacyjnych produktów, które dostarczają czystego i naturalnego brzmienia. Niezależnie od miejsca ich zastosowania, od sypialni do tarasów ogrodowych, jak i samochodów - pozwalając ludziom na korzystanie z nich niezależnie od miejsca.

Stale staramy się przewyższać oczekiwania naszych klientów - generacja po generacji - stosując wyłącznie najwyzszej jakości materiały w każdym tworzonym przez nas produkcie. To przywiazanie do jakości jest widoczne (i słyszalne) gdziekolwiek znajdziecie produkty Boston Acoustics.

Boston Acoustics nieustannie dąży do poprawy jakości, wydajności i wartości produktów w taki sposób, że jesteśmy w stanie dostarczyć użytkownikom zawsze intuicyjnych, autentycznych doświadczeń, którymi można cieszyć się nieustannie.